bugün
tavsiye

eloande nin arkadaşının nişanında giyeceği kombin

Reglimin ilk günü münasebetiyle açık renkleri eledim hala bakıyorum.
Ya aslında pudra rengi saten elbisemi giyerim diye geçen hafta kafamda kurmuştum ama bu havada asla. Onu düğüne saklayayım.

arkadaşın nişanına gitmek

Ya hala kombin seçemedim.Ceket kalem etek gitsem çok mu resmi
Ya da bir tane de ceket pantolon takımım var.
Hay Allah yanlışlıkla yargı Ceylin olmuşum ben.

Elbiselerim nişan için abartı gibime geldi. Bilemiyorum ya. Hava da kapalı.

diyanet işleri başkanına audi 6 tahsis edilmesi

Bir üstteki entry’den Şunu anladım, diyanet vakfı, yani vakıf, hayır işlemek amacıyla gelir elde ediyor ve bağış topluyor ve diyanet işleri başkanına makam aracı mı tahsis ediyor?

Şu sıfatla olabilir, başkan aynı zamanda vakıf yönetimindedir.. şeklen haklı olabilir, peki içerik olarak? Bağışçılar dini ve hayri işler için para verdiğini düşünürken, paralarıyla lüks araçlar alınıyor.. ne güzel ankara’ymış be..

istanbul da mezar fiyatları

Aileme vasiyet ettim. Ben ölünce ayağıma taş bağlayıp denize atsınlar. Ya da 120 ay vadeli kredi çeksinler. 4 kişi Anca öderler.

ben onu adam ederim diyen kız

Yanılan kızdır.
Sadece sevgili olarak değil aileniz hatta kendiniz de dahil herkes için geçerli olan bir kural: kimseyi değiştiremezsiniz. Yapamayacak olmanızın yanında yapmamalısınız da. Bi düşünün, harcadığınız enerjiye değer mi? O enerjiyle daha başka neler yapabilirdiniz? Bu hayatta yapılabilecek en saçma tercih başka insanlarla uğraşmayı seçmektir. Kendinize odaklanın, mutlu olacağınız ve enerjinizden çalmayan insanları o zaman hayat size zaten getirecektir.

kendisine küfür eden sevgilisini öldürdü

istanbul Fatih'te bir kadın, iddiaya göre birlikte yaşadığı adamı kendisine küfür ettiği gerekçesiyle bıçaklayarak öldürdü. Sevgilisini öldüren kadın gözaltına alındı.
https://www.ntv.com.tr/ga...du,5c60STlZR0W2YOpMf1sygw

26 nisan 2024 adana demirspor galatasaray maçı

Maçı stadda canlı izlemiş biri olarak muslera’nın performansını sanırım hiç unutmayacağım.

Yani kurtarış önemli tabi de daha önemli bir şey var.

Kalede sanki “ bölüm sonu canavarı” var. Oraya kadar geliyorsun sonra adam topu vakumluyor.

Maçı izleyenler görmüştür ki bazı pozisyonlarda demirsporlu topçular doğru açıyı bulana kadar şut atmadılar “ burdan yemez bu” psikolojisi ile…

25 bin Demirsporlu “ hay musleralarını” diyerek staddan ayrıldı.

en sıkıcı yolculuk deniz yoludur

Beş gün hiç durmadan giderek adriyatik denizini ve ardından messina boğazını geçerek sardinya adasına ulaşan biri olarak katılacağım söylem. Ne var ki zaman zaman inanılmaz güzel ve başka hiçbir yerde bulamayacağınız manzaralar olduğu da bir gerçek. Gün doğumu ve batımları, gece gökyüzünde bütün yıldızların net bir şekilde gözükmesi, ayın kırmızımsı bir renkte doğup yükseldikçe beyazlaması…

kadınların instagram da x günü kombini terörü

Ulan bu ne ya.
Biz erkeklerin gözünü seveyim,ne kadar düz canlılarız ya.

Hafta içi kombini, haftasonu kombini,
Güneşli gün, yağmurlu gün kombini,
23 Nisan, 19 Mayıs, 1 Mayıs kombini,
Yeni evimde ilk kombinim,
Aile evinde son kombinim,
Evlendikten sonra kombinim,
Date Yemek kombinim,
Kız kıza eğlence kombinim,
Toplantı kombinim, tatil kombinim..

Mesela yine erkek ınstagram'ında şayet keko değil ise "başardık, herkese inat" gibi sözler bulamazsın.
Ulan kızların profili diz kapaklarına kadar böyle.

Karakteristik açıdan ne yaşıyor bazı kızlarımız, gerçekten anlamak mümkün değil ama yazık ya.

doğum gününde ötenaziyle hayatına son veren kadın

görsel

Hollanda'da yaşanan olay duyanları şaşırttı. 34 yaşında olduğu belirtilen Jolanda Fun; ailesi ve dostları olmasına karşın herkesi şoke eden bir karar aldı. Bir tane de yavru köpeği olan Fun hayatın kendisi için sürekli acı olduğunu ifade etti ve kronik depresyon, öğrenme güçlüğü ile yeme bozukluğundan muzdarip olduğunu vurguladı. Doğum gününde ötenazi yoluyla hayatına son vermeyi planlayan 34 yaşındaki kadın sosyal medyada gündem oldu.

https://www.cnnturk.com/y...on-verecek-2109243?page=1